02242575372

NEDEN HARİKA ÇOCUKLAR DÜNYASI ANAOKULU?

Özel Harika Çocuklar Dünyası Anaokulu ; özellikle okul öncesi  çocukları için düşünülerek temelde şehrin  keşmekeşinden ve hava kirliliğinden uzakta 1250 m2 bir arsada,  yeşillikler içinde, çocukların rüzgarın sesini, kuşların cıvıltısını hissedebilecekleri özgün bölge olduğuna inanılan bir semt olan Üçevlerde  kurularak; okulöncesi çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirilmiştir.

Okulumuz resmi tatil günleri hariç , senenin 12 ayı eğitime devam etmektedir. Okulumuz 07:00- 18:30 saatleri arasında açıktır. Öğrenci servisleri en son 17:15´de okuldan ayrılmaktadırlar.

Bahçemizde ,harika çocuklarımızın devinimsel gelişmelerini pekiştirecek sadece görselliğiyle değil  onların bedensel koordinasyonlarını geliştirmesi ( psikomotor ) için de özel olarak projelendirilmiş   oyun parkının haricinde çeşitli meyve ağaçlarımız, çocuklarımızın birebir sebze ve meyve yetiştirdikleri  organik tarım köşemiz,  havanın müsait olduğu bahar yaz günlerinde ikindi kahvaltılarımızı, doğum günü kutlamalarımızı yaptığımız kamelyamiz ,çeşitli küçükbaş hayvanlarının içinde yer aldığı hayvanat bahçemiz, kuş yuvamız, üstü kapalı piknik masalarımız, doğal yaşamı onlara en gerçek haliyle sunabileceğine inandığımız prototip su kuyumuz , yel değirmenimiz, harika çocuklarımızın özgürce top oyunları oynayabilecekleri   çim alanlarımız ve daha pek çok özel köşelerimiz mevcuttur.

To Top ↑